Sağlık Sorunları Nedeniyle Darülaceze’ye Yatan Zerrin Özer’den Bir Üzücü Haber Daha Geldi

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde Darülaceze’ye yatan şarkıcı Zerrin Özer’in sağlık durumu ile ilgili olarak üzücü bir iddia geldi. 

Ünlü sanatçının bacaklarındaki sorunun sadece ağrı olmadığı, bacak ve ayaklarında şekere bağlı yaralar çıktığı iddia edildi. 

Geçirdiği omurilik ameliyatından sonra sağlık sorunları ve artan kaygı bozukluğu nedeniyle tedavi için Darülaceze’ye yatan şarkıcı Zerrin Özer’in sağlık durumuna dair üzen bir iddia gündeme geldi.

Magazin gazetecisi Seyhan Erdağ, geçtiğimiz günlerde Darülaceze’deki fiziksel tedavi ve rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Zerrin Özer’in sağlık durumuna ulaştı.

İddiaya göre; Zerrin Özer, gün boyunca odasına kapanıp kimseyle görüşmek istemiyor.

Ünlü sanatçının bacaklarındaki sorunun ise sadece ağrı olmadığı, bacak ve ayaklarında şekere bağlı yaralar çıktığı belirtildi.

Bu haberi duyan Işın Karaca sosyal medya hesabından “Çok iyi olmanı diliyorum” dedi.

Geçtiğimiz gün Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Özer’in ziyaret etmişti.

Özer’in sağlık durumuna ilişkin yetkililerden bilgi de alan Göktaş, kronik rahatsızlığı bulunan ve yürümede güçlük çeken şarkıcıya doktorlar nezaretinde devam eden tedavi sürecinde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x